top of page

Skupina - Dospělí

Je Vaším snem či cílem mluvit konečně anglicky?

Ráda Vás provedu krásami i záludnostmi angličtiny tak, abyste se při komunikaci cítili sebevědomě a v pohodě. Natrénujete si to v mini skupince 3-6 lidí a pak už hurá do toho.

Umíte základy, ale v práci Vás nutí naučit se "pořádně anglicky" jinak Vaše místo dostane někdo jiný?

Nebo nemůžete sehnat práci, protože neumíte jazyk? Pak tedy víte, co chcete a teď už to jen zrealizovat

Anebo jste věční začátečníci, kteří vždy s velkým nadšením začnou, po půlroce to vzdají a další rok zase nanovo? Říkáte si, že tentokrát takhle už ne? Tak využijte a zúročte to, co už umíte a začněte na tom stavět.

 

ANGLIČTINA PRO KAŽDÉHO – ANGLIČTINA PRO VÁS

 

Nechcete už na dovolené koukat závistivě na ty, kteří se umí domluvit a Vy si rukama nohama tak tak objednáte zmrzlinu? Zaperlete příští rok na dovolené a pochlubte se, že umíte i bez rukou a nohou „pokecat“ s lidmi z celého světa a po objednání jídla nemusíte jen čekat, co že jste si to vlastně objednali, když český jídelníček zrovna v restauraci neměli.

Potřebujete se rozmluvit? Ovládáte základní gramatiku i slovní zásobu, ale ne a ne se rozmluvit? Pojďme do toho společně.

ANGLIČTINA NENÍ DŘINA

Základní kurzy jsou od září do června, vedu ale také kratší letní intenzivní konverzační kurzy nebo kurzy s konkrétní tématikou jako například kurz, ve kterém se naučíte základy konverzace na dovolené a podobně.

Máte zájem o kratší kurz? Ozvěte se mi pro aktuální kurzy nebo sledujte můj Facebook či Instagram.

CÍL = MOTIVACE

Jaký zaujmete postoj ke studiu, tak se budou Vaše znalosti rozvíjet.

Budete-li brát angličtinu jako zábavu a koníček, půjde Vám studium lépe.

Správný postoj je CHCI a ne MUSÍM.

CHTÍT je na rozdíl od MUSET "Klíč" k úspěchu.

Naučit se jazyk není záležitost 3 měsíců, i když to některé učebnice a metody slibují, je to tak trochu běh na dlouhou trať, ale vytrváte-li, úspěch se dostaví a navíc to bude zábava. Podívejte se co o tom říkají moji studenti.

REFERENCE

ANGLIČTINA JE PRO NÁS ZÁBAVA.

bottom of page