top of page
Datový zdroj 1.png

Díky životu v zahraničí Vám předávám své osobní zkušenosti s běžnou každodenní angličtinou tak, jak se s ní setkáte venku, mezi přáteli, nebo s kolegy na pracovišti. Pracuji s jednotlivci nebo mini skupinkami, proto se u mě dostanete vždy ke slovu a přirozeně začínáte mluvit anglicky už od prvního okamžiku, kdy se spolu setkáme.

Nepoužívám jednu “zázračnou” metodu pro všechny, ale takovou kombinaci, která Vám osobně sedí nejlépe,

baví Vás a vidíme výsledky.

78FAA346-84AE-4001-8231-DAA86998D862.jpe

Historie

S angličtinou jsem se setkala až na střední škole, protože v době mé základní školní docházky se vyučovala pouze ruština. Po střední škole jsem navštěvovala intenzivní jazykovou přípravu spojenou se základy pedagogiky a psychologie na jazykové škole v denním pomaturitním studiu, zakončeném mezinárodním certifikátem.

Výukou angličtiny se nyní zabývám již 20 LET - od roku 2001, kdy jsem začala pracovat jako učitelka anglického jazyka na základní škole v Opavě a 4 roky vyučovala děti od 8 do 15 let a zároveň v odpoledních hodinách dospělé studenty na střední škole v Opavě. Během práce ve státním školství jsem absolvovala mnoho metodických kurzů a 4 semestry filologického studia na univerzitě.

Začala jsem se také věnovat výuce dospělých a vedla odpolední firemní kurzy a individuální výuku.

V roce 2005 jsem se rozhodla zúročit a dále zdokonalit své jazykové znalosti v zahraničí. Žila jsem necelé 4 roky v anglickém Manchestru a pracovala jako realitní makléřka. Poslední rok jsem změnila realitní společnost a působila jako správkyně nemovitostí. Celou dobu jsem se také intenzivně věnovala výuce angličtiny pro dospělé, kteří přijeli do Anglie za prací.

Po návratu do ČR koncem roku 2008 jsem nastoupila do mezinárodní společnosti jako garantka prodeje, později produktová manažerka s klientelou pouze v zahraničí.

Od roku 2008 se znovu intenzivně věnuji výuce angličtiny a to jak jednotlivců, tak skupin, dětí i dospělých. Láska k této práci mě v roce 2014 - po 6 letech přesvědčila ke změně a odchodu z mezinárodní korporace na vlastní nohy. Z kurzů, které jsem dříve vedla denně jen odpoledne po práci se stala práce celodenní. Ale pro mě to není jen práce. 

Momentálně mám to štěstí, že se můj celoživotní koníček stal mým zaměstnáním a věnuji se již převážně lektorství a občasným překladům či tlumočení. I nadále se zdokonaluji a hledám nové metody výuky, které budou mé studenty motivovat a bavit je posouvat se v angličtině dál a dál.

bottom of page