top of page

Dospělí 1 na 1

Chcete konečně mluvit anglicky a výuka ve skupinových kurzech Vám nevyhovuje? Jste časově vytížení a máte volno v jinou dobu, než jsou mé kurzy? Nebo chcete mít prostě učitele jen pro sebe?

Je jedno jestli jste začátečníci, nebo už trochu anglicky umíte, u mě spolu začneme mluvit anglicky už od první chvíle, kdy se spolu setkáme. Ráda Vás provedu všemi krásami i záludnostmi angličtiny. Když si angličtinu oblíbíte, bude to zábava.

 

NEMUSÍTE BÝT SKVĚLÍ, ABYSTE ZAČALI, MUSÍTE ZAČÍT, ABYSTE BYLI SKVĚLÍ

 

Možná umíte základy, ale v práci Vás nutí naučit se "pořádně anglicky" jinak Vaše místo dostane někdo jiný? Třeba jste na e-maily experti, ale potřebujete se rozmluvit?

Nebo nemůžete sehnat práci, protože neumíte jazyk? Pak tedy víte, co chcete a teď už to jen zrealizovat.

Anebo je to jinak? Jste věční začátečníci, kteří vždy s velkým nadšením začnou studovat, po půlroce to ale vzdají a další rok zase nanovo? Říkáte si, že tentokrát takhle už ne? Tak využijte a zúročte to, co už umíte a začněte na tom stavět.

 

Nechcete už na dovolené koukat závistivě na ty, kteří se umí domluvit a Vy si rukama nohama tak tak objednáte zmrzlinu? Zaperlete příští rok na dovolené a pochlubte se, že umíte i bez rukou a nohou „pokecat“ s lidmi z celého světa a po objednání jídla nemusíte jen čekat, co že jste si to vlastně objednali, když český jídelníček zrovna v restauraci neměli.

Potřebujete se rozmluvit?

Ovládáte základní gramatiku i slovní zásobu, ale s mluvením ne a ne se rozjet?

Pojďme do toho společně.

CÍL = MOTIVACE

Jaký zaujmete postoj ke studiu, tak se budou Vaše znalosti rozvíjet.

Budete-li brát angličtinu jako zábavu a koníček, půjde Vám studium lépe.

Správný postoj je CHCI a ne MUSÍM.

CHTÍT je na rozdíl od MUSET "Klíč" k úspěchu.

Naučit se jazyk není záležitost 3 měsíců, i když to některé učebnice a metody slibují, je to tak trochu běh na dlouhou trať, ale vytrváte-li, úspěch se dostaví a navíc to bude zábava. Podívejte se, co tom říkají moji studenti.

REFERENCE

 

Nenechte se odradit myšlenkami typu: Mně to nejde a nikdy nepůjde, Já prostě na jazyky nejsem, Vůbec tomu nerozumím, Je to ztráta času, Mně to prostě do hlavy nikdy nepoleze….. každý z nás je tvůrcem svých myšlenek a můžeme je ovlivnit.

 

Nedeptejte se myšlenkami na to, co Vám nejde, ale pochvalte se za to, co jste už dokázali. To, co se Vám zdá dnes nemožné, může zítra být hračka.

Nic v životě není hned a zadarmo, vytrvejte, pracujte na sobě a dělejte to s radostí a chutí.

Možná proto budete muset udělat menší změny ve Vašem denním harmonogramu, ale věřte, že dobrá a pravidelná příprava je největším základem Vašeho úspěchu. A obklopit se angličtinou je ta nejlepší cesta.

Pokud si někdo myslí, že za hodinu týdně mu lektor vše „nalije“ do hlavy a on už doma nebude muset nic dělat, velmi rychle zjistí, že takhle to nechodí.

Zvažte, zda Váš přístup ke studiu je pozitivní a máte chuť se do toho pustit naplno. Pokud ano, pojďme spolu do toho.

bottom of page